Seznam ředitelů a zástupců
 

Seznam ředitelů a zástupců

aktualizováno 11. 12. 2012 v 21:28 (Mgr. Ivo Kocum)

Ředitelé:
jméno funkce aprobace ve funkci na škole
Brukner Jaroslav ředitel CHE,FYZ,ZMP, přírodopis, krasopis, těsnopis 1919 - 1930 1919 - 1930
Vosyka František zatímní správce 1930 - 1931 1930 - 1931
Zajíček Oldřich zatímní správce NEJ 1931 - 28.2.1933 1931 - 1948
Zajíček Oldřich ředitel NEJ, CJL, OV 28.2.1933 - 31.3.1941 1931 - 25.2.1948
Macoun Jindřich ředitel 1.4.1941 - 22.9.1943 1919 - 1945?
Hnátek Augustin správce školy 22.9.1943 - 30.9.1943 1943? - 30.11.1946
Placht Václav ředitel školy 1.10.1943 - 25.5.1945 1943 - 1945
Zajíček Oldřich ředitel NEJ,CJL,OV 25.5.1945 - 25.2.1948 1931 - 25.2.1948
Klenka Jaromír ředitel OBN,Filos.,ZMP 26.2.1948 - 1951 1933 - 1951
Kopčil Rudolf ředitel OBN, Filosofie, ZMP, Logika 1951 - 1955 1951 - 1955
Kovář Josef ředitel Psych., logika 1955 - 1959 1955 - 1959
Drábek Karel ředitel 1959 - 1961 1959 - 1961
Jiráček Alois ředitel 1961 - 1976 1957 - 1976
Pelikán Jaroslav ředitel 1976 - 1985 1952 - 1992
Müllerová Hana Mgr. ředitelka ČJL, DEJ, NEJ 1.2.1985 - 1990 1968 - 1999
Lebedová Ladislava PhDr. ředitelka ČJL, RUJ 1.9.1990 - 31.1.1995 1.2.1980 - 1999
Libovický Vladimír Mgr. ředitel CHE,FYZ 1.2.1995 31.7.2012 1.10.1972 dosud
Kocum Ivo Mgr. ředitel MAT,FYZ 1.8.2012 dosud 20.8.1979 dosud
Zástupci:
jméno funkce aprobace ve funkci na škole
Rylich Antonín zástupce ředitele 1947 - 1951 1939 - 1951
Tázler Miloš zástupce ředitele 1951 - 1957 1949 - 1957
Hrubý Jaroslav zástupce ředitele ZMP, TEV 27.10.1957 - 31.8.1980 1946 - 1984
Řezníčková Libuše Mgr. zástupce ředitele FRJ, LAT 1980 - 31.12.1985 1970 dosud
Kocum Ivo Mgr. zástupce ředitele MAT,FYZ 1.1.1986 31.7.2012 20.8.1979 dosud
Krčmář Jiří Mgr. zástupce ředitele ZMP,TEV 1.8.2012 dosud 1.8.2003 dosud

 
Programmed by Ales Tuma, Design by Snyders - timo.snyders@email.cz