SPONZORING_2015
 

SPONZORING_2015

aktualizováno 04. 12. 2016 v 16:15 (Mgr. Ivo Kocum)

"Seznam sponzorů Gymnázia Český Brod ve školním roce 2014 - 2015" postupně uzavíráme

"Seznam sponzorů Gymnázia Český Brod ve školním roce 2013 - 2014"

"Seznam sponzorů Gymnázia Český Brod ve školním roce 2012 - 2013"

Vážení rodiče a přátelé školy.

Finanční situace naší školy je nedůstojná. Jako takovou ji jistě vnímáte Vy i Vaše děti v kontextu s tím, co se děje kolem nás.
V rozpočtu školy chybí prostředky, které bychom jinak rádi využili na nákup spousty užitečných věcí. Ty by pomohly zkvalitnit výuku, vylepšit prostředí ve škole, nebo by mohly vést k následným úsporám finančních prostředků atd.
Dovolujeme si předpokládat, že v závěru roku, kdy firmy uzavírají své účetnictví a vyhodnocují hospodářský výsledek, může zbýt nějaká drobnější částka na eventuální poskytnutí věcného či finančního sponzorského daru.
S našim napjatým rozpočtem se k věcem, které jsme dali do seznamu, budeme dopracovávat hodně dlouho.

I v letošním předvánočním období jsme se ostýchali vystoupit na veřejnost se svou žádostí o pomoc při pořizování následujících věcných darů, které jsme umístili pod stromeček.


Pokud byste mohli některý z předmětů pomoci financovat, kontaktujte nás, prosíme, vždy předem na e-mail, který je ukryt pod obrázkem balíčku, abychom pak neměli více dárků stejného typu :-).
Tím, kdo by byl obdarován, by byla Společnost Přátel Gymnázia (SPG). Jejím prostřednictvím bychom věcný dar zavedli do povinné evidence majetku. Samozřejmě, že vystavíme i patřičné potvrzení pro daňové účely.

Děkujeme vám předem za projevenou přízeň.

Tabulku, do které dopíšeme k balíčkům konkrétní potřeby, připravujeme. Zatím předkládáme pouze výčetku

Pro výuku IVT (Rahmova@gcbrod.cz)
Program Zoner Photo Studio 18
Redukce VGA
Propojovací kabely Ethernet libovolných délek (1m až 3m)
Nový válec do laserové tiskárny HP
Tonerové cartridge do tiskáren
Inkoustové cartridge do tiskáren
Aktivní reproduktory k nástěnné montáži
Rozbočovač VGA

Pro každodenní chod školy (Kocum@gcbrod.cz nebo Krcmar@gcbrod.cz)
Toaletní papíry JUMBO – typ 230 1 vrstvý libovolné množství
Papírové ručníky, utěrky libovolné množství
Libovolné množství zářivkových trubic L 36W/840 délky 1200 mm
Tekutá mýdla
FIXINELA
Hliníkový žebřík 3x11 příček
Nové židle do učebny č.14
Nové lino do učebny č.14
Papíry do kopírky fA4 – jakékoli množství

Pro výuku TEV (Krcmar@gcbrod.cz)
Oštěp
Florbalové míčky

Pro výuku FRJ a NEJ (Fleislebrova@gcbrod.cz) Přenosný magnetofon s CD a USB
Přenosný magnetofon s CD a USB
Učebnice Le francais avec jeux (elementaire intermediaire)

Pro výuku ESTh (Spokova@gcbrod.cz)
Peníze na nákup kvalitní kytary
Peníze na nákup ukulele
PC SW (Program) pro zápis not pro ESTh Sibelius 7

Předplatné časopisů (Volvovic@gcbrod.cz)
Čt - PRÁVO
Pá - Hospodářské noviny
So - Lidové noviny
Respekt
Psychologie
Hudební výchova

Didaktické hry pro výuku společenskovědních předmětů a cizích jazyků a češtiny
Finanční sovoboda (Perutka@gcbrod.cz)
Tik tak bum Junior (i pro jazykové školy s francouzštinou)(Fleislebrova@gcbrod.cz)
Vyprávěj a hraj (Kallupova@gcbrod.cz)
Questions á la charme (Fleislebrova@gcbrod.cz)
Mozaika II.: soubor inspirací a nápadů; KaFoMet (Jezkova@gcbrod.cz)

Do chemické laboratoře (Kantova@gcbrod.cz)
Chemikálie za cca 3000,-Kč

Do žákovské knihovny (Dohnal@gcbrod.cz)
Knihy podle seznamu

Finanční dar pro SPG
Finanční dar pro SPG na účet číslo 0425848349/0800Variabilní symbol - doporučujeme použít tu část rodného čísla dítěte, která je před lomítkem


Nutně bychom potřebovali i opravu elektromotoru u fyzikální vývěvy.

V příštím školním roce by měla být hotova diplomová práce studentky ČZU a z ní vyplývající projekt revitalizace školní zahrady.

 
Programmed by Ales Tuma, Design by Snyders - timo.snyders@email.cz